Europe · Slovakia · Zázrivá

Holiday home Zazriva

.

1.7 km from Center.

Check Availability & PriceGuests 1
Adults
Children

view All 27 photos
/

About Holiday home Zazriva

Dovolenkový dom Zazriva sa nachádza v obci Zázrivá. Počas pobytu v ňom máte k dispozícii kompletne vybavenú kuchyňu. Dovolenkový dom má obývaciu izbu s TV. Dovolenkový dom je vzdialený 46 km od Martina. Najbližšie letisko je letisko Poprad-Tatry, ktoré sa nachádza vo vzdialenosti 112 km od dovolenkového domu Zazriva.

Good to know

Check-in
16:00:00 – 20:00:00
Check-out
08:00:00 – 10:00:00
Cancellation/prepayment
Cancellation & prepayment policies vary according to room type, please enter dates of your stay & check your selected room cancelation policy.
Deti sú v hoteli vítané. Pre detské postie?ky v izbe nie je žiadna kapacita. Pre prístelky v izbe nie je kapacita.
Domáce zvieratá sú zakázané.
Internet
Pripojenie na internet nie je k dispozícii.
Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je možná).

When would you like to stay at Holiday home Zazriva

Guests 1
Adults
Children

Room Types & Availability

Can I book without a credit card?

A credit card is needed for the reservation! Your bank details are needed to guarantee your reservation. Need a room for today or tomorrow? Check availability & Book Now!

Special Requests & Questions

You can write a special request after your booking is complete! Special requests cannot be guaranteed - but the Holiday home Zazriva will do its best to meet your needs.

Photo Gallery - 27 Photos

Facilities & Services

  • Všetky priestory sú nefajčiarske
  • Kúrenie
  • Bezplatné parkovisko
  • Parkovisko
  • Súkromné parkovisko
  • Parkovanie na mieste

Holiday homes Policies

These are general property policies. As they may vary per room type, please also check the room description & availability
Podmienky vz?ahujúce sa na na deti a prístelky Deti sú v hoteli vítané. Pre detské postie?ky v izbe nie je žiadna kapacita. Pre prístelky v izbe nie je kapacita.
Domáce zvieratá Domáce zvieratá sú zakázané.
Internet Pripojenie na internet nie je k dispozícii.
Parkovanie Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je možná).

Cards Accepted at This Property

Visa, Euro/Mastercard,

accepts these cards and reserves the right to temporarily hold an amount prior to arrival.

Payment & Cancellation Conditions

Cancellation and prepayment policies vary according to room type, for exact conditions please enter dates of your stay and check your selected room cancelation policy.

Holiday home Zazriva Reviews and Ratings


Currently we have 0 reviews, rated at . Guest reviews are written by our customers (families with children, mature couples, groups of friends, solo travellers and young couples)

Latest Guest Experiences

Below is a selection of comments from our clients who have stayed in Holiday home Zazriva

Important information

Upozorňujeme, že pred príchodom je potrebné uhradiť celú sumu rezervácie. NOVASOL vám pošle potvrdenie s detailnými informáciami o platbe. Po prijatí platby dostanete e-mail s údajmi o ubytovacom zariadení, vrátane adresy a miesta, kde si vyzdvihnúť kľúče. V deň príchodu sa vyžaduje zloženie zálohy vo výške EUR 98 za prípadné spôsobené škody. Záloha vám bude v deň odchodu v plnej výške vrátená, pokiaľ nebudú pri kontrole ubytovania zistené žiadne škody. Upozorňujeme, že: posteľná bielizeň a uteráky nie sú zahrnuté v cene ubytovania. Môžete si ich požičať priamo na mieste za príplatok 8 EUR na osobu za pobyt alebo si môžete priniesť vlastné. Náklady na energie nie sú zahrnuté v cene ubytovania a účtujú sa podľa skutočnej spotreby do 3 týždňov po odchode.

Nearby Restaurants and Shops

There are a variety of shops and restaurants near our accommodation - Holiday home Zazriva. During your stay, you and your family or group can enjoy a short walk to these nearby destinations. Whether you like pizza, sandwiches, steaks or a little of everything. And, if you want to pick up some souvenirs or gifts in Zázrivá, you'll find everything you need in the town's little boutiques and shops.

Find nearby restaurants

Nearby Accommodations

Guests 1
Adults
Children